Kdo jsme

Zdraví založené na informacích

Informace hrají důležitou roli ve všech oblastech našeho života. To je základní myšlenka projektu Vitamíny s příběhem. Také buňky v našem těle potřebují informace a správný stavební materiál - mikro- a makroživiny, aby prospívaly.

Pojďte se mnou prohloubit vaše schopnosti být v rovnováze hlavně vy, kteří se necítíte jistí v oblasti zachování fyzického a nebo mentálního zdraví. Informací máte přebytek, jak s nimi ale pracovat? Pojďte společně najít vaši jedinečnou cestu, ze které vás nic nevykolejí. Budu vám podporujícím průvodcem a vy mně rovnocenným partnerem.

Zažijte laskavý přístup, který vás povede k pevnému názoru a zdravému sebevědomí.  Najděte se mnou znovu pevnou půdu pod nohama ve světě informací o vitamínech, minerálech a stopových prvcích.

Mgr. Michaela Alali Beitlová

Informační specialistka, výživová poradkyněfacilitátorka PSYCH-K®, inspirátorka, zakladatelka projektu Vitamíny s příběhem, zdravě sebevědomá žena s onkologickou zkušeností, milující dcera, matka a partnerka, chybující a učící se věčný student, člověk žijící svůj život naživo a umělec transformující stres a bolest v jejich protipóly.

Poradenství

JSME TU PRO TY, KTEŘÍ CHTĚJÍ ZMĚNU

Nikdo v těle nechce záněty. "Jedním z faktorů zánětu je homocystein"*. Naše smluvní certifikované laboratoře ho umí správně změřit. Chcete znát svoji hladinu homocysteinu v krvi? Jsme pro Vás v téměř všech regionech ČR a SR.

Také další faktory z krve, moči a slin napoví, jak je na tom vaše fyzická kondice. Naučte se číst výsledky svých testů s celostní lékařkou Barbarou Miller.

KLIENTI O HOMOCYSTEINU A NAŠÍ PRÁCI

* Uwe Till.  Die B-Vitamine Folsäure, B6 und B12 in der Prävention. 'UNI-MED Science'. 2. Auflage. 2013. 128 s. ISBN: 3837414205;

 

Objednat služby

Odesláním formuláře dáváte souhlas s podmínkami

Vzdělávání

Vzdělávání

Akce

První online festival Mistrů života

Online festival Mistři života je završením první sezóny natáčení rozhovorů s lidmi, kteří se ocitli na hraně života a smrti a dokázali se vrátit zpět do života. Festival je slavnost. Naším festivalem oslavíme život, život žitý naplno, naživo se vším, co k tomu patří. Radost, slzy, štěstí, naděje, strach, zoufalství, lítost, euforie, hněv…napříč všemi emocemi.

Produkty Vitality

Produkty Vitality

Homocystein Vitality+ s betainem (snižovací)

Homocystein Vitality+ s betainem je účinný doplněk stravy vytvořený na základě spolupráce s MUDr. Karlem Erbenem a Mgr. Michaelou VerdeBeitlovou pro snížení hladiny homocysteinu. Obsahuje vitamíny  B6, B9 (kyselina listová), B12 a betain, který podporuje trávení.

Homocystein Vitality s aloe vera (preventivní)

Homocystein Vitality s aloe vera je účinný doplněk stravy, který pomáhá předcházet civilizačním onemocněním. Obsahuje vitamíny  B6, B9 (kyselina listová), B12 a aloe vera, která regeneruje vnitřní prostředí těla. Tento doplněk stravy je vhodný pro vegetariány i vegany.

Balíček Omega 3 Vitality (4 ks)

Omega-3 Vitality je vyvážená kombinace vysoce  kvalitního triglyceridového rybího oleje a extra panenského olivového oleje s vysokým obsahem polyfenolů. Díky příjemné citrónové chuti je pravidelná konzumace rybího oleje opravdovým zážitkem.

Kontakt

Kontaktní formulář

 

 

Vitamíny s příběhem s.r.o.
Královická 544/8, 
250 01 Brandýs n. L.
IČ:  05212529 
DIČ: CZ 05212529
Nejsme plátci DPH
 Bankovní spojení:
Fio banka a.s.
Číslo účtu pro ČR: 
2601042205/2010
Číslo účtu pro zahraničí: 
2701085632/2010
IBAN CZ7720100000002701085632
BIC: FIOBCZPPXXX
Prohlášení:

Tato webová stránka společnosti Vitamíny s příběhem s.r.o. neposkytuje lékařské, léčebné ani žádné jiné odborné poradenství a neměla by být tak ani chápána. Informace jsou na těchto stránkách průběžně aktualizovány. Nepřijímáme právní odpovědnost za uvedené údaje. Značka Vitamíny s příběhem je chráněna ochrannou známkou. Copyright Vitamíny s příběhem s.r.o. Všechna práva vyhrazena.