Mám nová prsa

Mám nová prsa:

začala jsem se vážně zabývat zdravou VÝŽIVOU, nejen kurzy u Kačky - katerinavari, nýbrž i očistou, výživou těla, detoxem, odparazitovaním,. První jsem se zaměřila na očistu střev, zavedla novinky a ..změnila jídelníček.

Víte co pomáhá na dietách ? Ne to co zavedete a změnite, nýbrž funguje to, co jste z jídelníčku vyhodili. To si tělo uleví a to se projeví.

Před časem se zúčastnila výcviku u Dr. Miller, lékařky celostní medicíny z Berlína. Aplikovala jsem její  znalostí a letité zkušenosti do mé přítomnosti. Těch informací bylo tolik, že jsem je zpracovávala několik týdnu. Jsem na začátku. Co jsem však už dokázala? : zavedla jsem mnohé zkušenosti

Dr. Miller do svého života. Jednoduché a praktické věci mi daly nový rozměr a moje tělo reagovalo famozně.

Několik let jsem byla v péči lékařů a chodidla na mamografy. Moje prsa působila jako hromada kamení, tvrdých nečitelných boulí, byla údajně starší o 20 let  než moje ostatní orgány. Co s tím? Poraďte si sami...

 

Když jsem objevila, proč, tak jsem měla směr, kterým se mohu ubírat. Mákla jsem si. Řešila záležitost psychosomaticky, pracovala energeticky. Tělo si mnohé srovnalo samo.

Proč : mám nová prsa? Protože až nyní, po aplikaci mnoha jednoduchých pravidel začleněných do mého denního režimu tohle mohu zodpovědně říci...Jednoho dne  ráno jsem si všimla obrovské změny, když jsem projevovala tělu vděčnost a hladila jsem je. Zjistila jsem, že mé prsa prošla nebývalou proměnou. Jsou jemná, hebká a měkká. Po kamenných hroudách ani potuchy. Jsou prostě pryč. A já nyní vím, že jsou v pořádku. Jsou zdravá.

Vím to.

Opustila jsem pod podepsáním papíru sledování na mamografu. Nechala jsem svoje prsa zkontrolovat na neinvazním měření. / tohle měření chci dopřát i bohyním v Liberci v r. 2019 - neinvazní mamograf /.

 

15. 2. 2019 a 28. 2. 2019 budeme s kolegyňkou z projektu "Vitamíny s příběhem " učit lidi jednoduchosti v Liberecké vědecké knihovně, čeho se vyvarovat, na co se zaměřit, abyste měli zacíleno na ZDRAVÍ. Na tělo, na AUTO, které Vás vozí. I ono potřebuje kvalitní živiny, výživu, odvážet odpadky z těla, nezahlcovat jej toxiny....Co s tím? My Vám řekneme JAK.

Chceme se podělit o vlastní zkušenosti.

Poradna ve studiu Delfín v Liberci  na hodnoty HOMOCYSTEINU  / toxická amynokyselina / se rozšiřuje od roku 2019 o pragmatický detox, očistu těla, o způsoby, které vedou ke zdraví.

CHcete si užívat života ve zdraví do zralého a ještě zralejšího věku? Já ano. Pojďte a nastupte se mnou do vagonu na cestě ke zdraví, k vitalitě, k mentální zralosti.

Až doplním informace na web, tak budou na www.studiodelfin.cz

Přeji Vám do nového roku 2019 - buďte - buďte - žijte a užívejte - TEĎ.

Dani Hromková.....mne moc baví život tady na ZEMI a chci inspirovat ostatní...